Akce a výzvy

Slovinsko s výstupem na Triglav

Slovinsko a výstup na Triglav

Čtyřdenní dobrodružství, ve kterém vám poodhalíte tajemství přírodních živlů. Výlet do Júlských Alp s návštěvou Slovinských jezer a výstupem.. (více)

Tour du Mont Blanc

Přechod Tour du Mont Blanc

Jedenáctidenní výlet s přechodem Tour du Mont Blanc a zastávkou v Chamonix a Courmayeuru. Prozkoumáme jedno z nejkrásnějších míst Evropy, tvořené třemi.. (více)

Národní park Gran Paradiso

Gran Paradiso

Devítidenní výlet do italského národního parku Gran Paradiso. Čekají nás malebná údolí, překrásné výhledy, jezera a nedotčená příroda.. (více)

Horalská výzva 2018

Horalská výzva

Horalská výzva je tříměsíční dobrodružná cesta, po níž účastníci získají fyzickou a mentální přípravu k výstupu na Mont Blanc a především nástroje, které jim poslouží k dalšímu rozvoji.. (již proběhla)

Tatranská výzva 2018

Tatranská výzva

Tatranská vázva se váže ke kříži na Gerlachu jako symbolu, který vyjadřuje pokoru, poctu k přírodě a úctu všem, kteří v horách zahynuli. Každou z hodnot zhmotňujeme ve výzvě jedním úkolem.. (již proběhla)

Sass Rigais v Dolomitech

Dolomity - Sass Rigais

Čtyřdenní výlet do italských Dolomit s turistikou i ferratovým lezením v oblasti Cinque Torri a Sass Rigais. Čeká nás divoká horská krása, louky, Seceda, nádherné útesy pohoří Odl.. (v přípravě)