Horalská výzva 2017

Máme rádi přírodu a hory. Jsou to právě vrcholy hor, kde se můžeme povznést nad údolí, v němž lidé často žijí v iluzi materiálního světa, pozorovat okolní krajinu a zažívat svobodu.
Výzvou chceme vyjádřit touhu navštěvovat hory ne proto, abychom byli blíž k nebi, ale abychom byli blíž k sobě.
Naší výzvou je zdolat

V březnu

3 vrcholy do 1500 m.n.m. Například Lysá hora, Kľak, Praděd, Strážov aj.

V dubnu

3 vrcholy 1500 – 2000 m.n.m. Například Sněžka, Velký Kriváň, Velký Rozsutec, Kráľova hoľa aj.

V květnu

3 vrcholy nad 2000 m.n.m. Například Chopok, Ďumbier, Baranec, Slavkovský štít aj.

V červnu

Výlet s výstupem na Triglav, nejvyšší horu Slovinska, se třemi dalšími účastníky výzvy.

Účastníci výzvy

Informace a pravidla

 • 1 krok

  Přijměte výzvu

  Jednoduše. Každou svou vrcholovou fotku sdílejte na instagram s tagem #horalskavyzva. Dodržovat je potřeba tři věci – Na fotografiích z vrcholů nezapomeňte zvěčnit i vaše dva prsty do znaku “V” jako výzva. Fotku pořizujte mobilem a pokud budete na hřebeni, kde máte v blízkosti další vrcholy, nesdílejte do výzvy víc než jeden z nich, nebylo by to fér. Účastníkům výzvy z turistika.cz, k nimž se informace o výzvě dostaly později, je umožněno vrcholy z měsíce březen rozložit do zbylých dvou měsíců, ve kterých výzva probíhá.
 • 2 krok

  Jsme v tom společně

  Vaše fotky budeme sdílet na stránku @horalskavyzva Výzva je samozřejmě určena všem z Česka a Slovenska (březen/marec, duben/apríl, květen/máj, Triglav v júni).

 • 3 krok

  Sledujte reporty

  Na začátku každého měsíce zde na webu uvidíte, jaké fotky se v uplynulém měsíci líbí lidem nejvíc. Sledujte hodnocení svých fotografií. Vždy poslední den v měsíci – 31.3, 30.4 a 1.6.2017 do 13.00h je nutné zaslat celkový součet lajků u všech vašich fotografiích na stránce @horalskavyzva. Dne 1.6 budeme do 14:00h společně sledovat stav s účastníky, kteří ohlásí potencionálně největší počet hodnocení. Stav i případné dotazy vždy odesílejte přes zprávy na instagramu nebo na vyzva@efri.cz.
 • 4 krok

  Splnění výzvy

  Každému výzva nabídne trochu něco jiného. Krásně prožité chvíle, pocit svobody, překonání sebe samého. Možná i směr, jak být šťastnější, zdravější..
 • 5 krok

  Triglav

  Šli jste do výzvy s námi a udělali nám tím radost. Na oplátku chceme udělat radost i vám a vzít vás v červnu s námi na třídenní výlet a výstup na Triglav. Protože jsme omezeni kapacitou, nabízíme tuto možnost třem účastníkům, kteří budou mít 1.6.2017 k 14:00h na svých fotografiích v celkovém součtu nejvíce lajků. Za výlet po vás samozřejmě nic nebudeme chtít. Výsledek uveřejníme nejpozději 2.6 na @horalskavyzva a zde na webu.
 • 6 krok

  Příprava na výlet

  Navážeme komunikaci, domluvíme termín, který by vyhovoval i vám. Pokud by k domluvě nedošlo (vznikly překážky, které by rozumné domluvě bránily – stát se může cokoliv) vyhrazujeme si právo nabídnout místo dalšímu z účastníků v pořadí.
 • Příště

  Další výzva

  Ze zkušeností, které získáme z první výzvy a z komunikace s účastníky bychom rádi připravili další výzvu.