Vystav se chladu 2. - víkend v Bílých Karpatech

Objevte sktyté možnosti vašeho těla a mysli.

Co vás čeká?

Víkendový workshop, ve kterém se ponoříme hlouběji do naší mysli, dechu a těla. K novým zkušenostem, které vám budou fungovat i v běžném životě. Naučíte se překonávat vlastní limity a zvládnout ledovou vodu s radostí.

Mysl

Osvojíte si komplexní způsob, jak pracovat se svou myslí. Pracujeme na jejím správném využívání, které vede ke klidu a emoční stabilitě.

Dech

Neučíme se dech jen používat při různých technikách. Učíme se mu porozumět a plně využít jeho potenciál. Stane se vaší ochranou i průvodcem.

Tělo

Praxí propojujeme vědomou mysl a podvědomé procesy. Tím dochází k ovlivňování fyziologického stavu těla a schopnosti jeho nastavení.

Rozvíjet tyto tři prvky nám umožňuje vystavování se chladu, který přináší energi a zdraví našemu tělu a nové zkušenosti a radost naší mysli.

penzion

Co vám workshop přinese:

– Efektivní způsoby práce s vědomím a nevědomím.
– Kontrolu nad svou myslí. A tím i nad svým životem.
– Schopnost přijímat chlad a jiný diskomfort s radostí.
– Odstranění stresu a posílení sebedůvěry.
– Moc dechu a její využití pro tělo a mysl.
– Posílení imunitního systému a zdraví.
– Pomoc v řešení autoimunitních chorob a psychických problémů.
– Příliv nové energie.
– Jedinečný zážitek
.

Struktura workshopu

V pátek.. během večera probereme důležité části, které se učíme ve Vystav se chladu. Pro nedočkavce je připraven relax v ledové vodě.

V sobotu.. budeme pracovat s myslí a dechem. Prohloubíme teoretické i praktické znalosti ovládání fyziologie těla a naučíme se ovlivňovat podvědomé procesy. V několika blocích zaměřených na naše tělo, mysl a dech začneme průběžně své nové znalosti propojovat s chladem. Během dne se také zanoříme v ledové vodě.

V neděli.. ráno se zaměříme na oblast práce s emočními stavy. Objevíte způsob, jak v sobě najít a udržet vnitřní klid kdykoliv jej budete potřebovat. Dopoledne se v rámci praktické části vydáme na Velkou Javořinu. Vyzkoušíme si další level. V klidu a s radostí.

Celým workshopem vás provede Roman Štefek, trenér NLP. spolu s Ondrou Rausem.

Z předešlé víkendovky

Vystav se chladu
Vystav se chladu
Vystav se chladu
Vystav se chladu
Vystav se chladu
Vystav se chladu
Vystav se chladu
Vystav se chladu

Bližší informace

Doprava individuální nebo společně s dalšími účastníky workshopu.Domluvit se je možné ZDE.

Sraz v pátek 15.3 v 18:00h před penzionem U Černého potoka, Vápenky 262 (mapa). Zakončení akce proběhne v neděli 17.3 cca v 17.00h.

Ubytování: 2 noci v penzionu ve dvou až třílůžových pokojích s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Stravování: Snídaně jsou v ceně workshopu. Na oběd a večeři je možné docházet do stylové restaurace, která je součástí penzionu.

Nutná výbava: pohodlné oblečení, plavky, kraťasy, boty do vody, osuška, podložka (karimatka), turistické oblečení a obuv.

Cena

2 800 Kč / jednotlivec

V ceně jsou zahrnuti lektoři, ubytování na dvě noci a snídaně.

Jak se přihlásit?

Jednoduše. Stačí vyplnit a odeslat přihlášku.