Vystav se chladu II. - víkend v Beskydech

Objevte sktyté možnosti vašeho těla a mysli.

Co vás čeká?

Speciální novoroční víkendový workshop, během kterého se ponoříme hlouběji nejen do technik NLP a Wim Hofovy metody.

Struktura workshopu

V pátek.. během večerního posezení u krbu budeme mít možnost probrat důležité části, které učíme ve Vystav se chladu. Pro nedočkavce je připraven relax v ledové vodě.

V sobotu.. prohloubíme teoretické i praktické znalosti ovládání fyziologie těla a imunitního systému. Procvičíme techniky koncentrace a práce s myslí, ukážeme si další nástroje, které vám pomohou nejen v chladu. V několika blocích složených dle typu zaměření konkrétní dechové techniky budeme průběžně propojovat dech s chladem. Během dne se také zanoříme v ledové vodě.

V neděli.. ráno se zaměříme na oblast energetického managementu. Objevíte způsob, jak v sobě najít a udržet vnitřní klid kdykoliv jej budete potřebovat. Dopoledne se v rámci praktické části vydáme na Lysou horu. Vyzkoušíme si další level. V klidu a s radostí.

Celým workshopem vás provede Roman Štefek, trenér NLP.

Beskydy

Bližší informace

Doprava individuální nebo společně s dalšími účastníky výletu.

Sraz  v pátek  4.1 v 18:00h ve Frýdlantě nad Ostravicí před Konferenčním centrem Malenovice (mapa a souřadnice).
Dle vašich časových možností je možné dorazit kdykoliv během pátečního večera. Zakončení akce proběhne v neděli 6.1 ca 17.00h.

Ubytování: 2 noci v roubence ve dvou až třílůžových pokojích. K dispozici dvě koupelny, wc, společenská místnost a kuchyňka.

Stravování: Snídaně, oběd a večeře je v ceně workshopu.

Nutná výbava: pohodlné oblečení, plavky, kraťasy, boty do vody, osuška, podložka (karimatka), turistické oblečení a obuv.

Cena

2 600 Kč / jednotlivec

V ceně jsou zahrnuti lektoři, ubytování na dvě noci a strava (snídaně, obědy, večeře).

Jak se přihlásit?

Jednoduše. Stačí vyplnit a odeslat přihlášku.